Bayan Tayt İmalatı

Bayan Tayt İmalatı
Bayan Tayt İmalatı

Toptan Bayan Tayt İmalatı

Venedik Tekstil, bayan tayt imalatı için yapılanmış kurumsal bir tekstil atölyesidir. Birbirinden güzel Toptan Bayan Tayt modelleri diktirmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.  Bayan tayt dikim atölyesi ayan firmaların en çok tercih ettiği firma olmaktan mutuluk duyarız. İstediğini model ve bedende siparişlerinizi zamanında teslim edebilen ender firmalardan biriyiz.

Firmamız bayan tayt imalatında müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Her tip ve modelde tayt yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0533 577 9332 - 0533 397 1406 hızlı iletişim hatlarımızı kullanarak fiyat alabilirler.

Toptan Tayt Modelleri

Her mevsime uygun tayt kumaşlarından diktiğimiz bayan tayt modelleri ile satışlarınızı atırabilirsiniz. İsterseniz kumaşınızı ve modelinizi getirerek sadece dikim ücreti vererek atölyemizden faydalanabilirsiniz. 4 mevsimi birarada yaşayan ülkemiz insanlarına göre diktiğimiz bir çok tayt modellerimiz mevcuttur.

İmalatını yaptığımız tayt modelleri

  • Toptan Sporcu Tayt,
  • Toptan Fitilli Tayt,
  • Toptan Yüksek Bel tayt,
  • Termal Tayt modelleri,
  • Toptan Düşük bel tayt,
  • Toptan bir beden incelten taytlar,
  • Toptan Deri taytlar,
  • Toptan pantolon Tayt  

Müşteri talepleri doğrultusunda diktiğimiz yüzlerce çeşit model bulunmaktadır. Aytıca toptan çelik örme kumaşlardan üretilen taytlar da günümüz moda trendlerinde en çok tercih edilen modellerdendir.

Günümüzde giy ve çık özelliği ile kot pantolonların yerini alan taytlar rahat hareket edebilme özelliğinden dolayı kadınların ve gençlerin tek tercihi haline gelmiştir.  Günümüzde Kot Pantolonların yerini alabilen Bayan Tayt grubu en çok dikimini yağptığımız tekstil ürünlerindendir.

Parlak tayt olarak isimlendirilen toptan sporcu tayt dikimi atölyeminiz dikim bölümünü büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Bireysel veya kurumsal müşterilerimiz sporcu tayt dikimi için bizden fiyat alabilirler. Bayan sporcu tayt kumaşlarında oldukça fazla renk seçeneğimevcuttur. 

Venedik Tekstil, toptan tişört imalatı, toptan sweatshirt imalat, toptan bayan tayt imalatı ve polar mont-ceket imalatı ile İstanbul'dan ülkemizin her ilindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Dikimini yaptığımız tüm gruplarda da olduğu gibi toptan tayt imalatında da müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda imalatımızı devam ettirmekteyiz. Toptan tayt dikim fiyatlarını görmek için firmamızın iletişlim kanallarını kullanabilirsiniz.

İhracat firmalarınn aradığı dikim atölyesi olarak yurtiçi firmalara da imalat yapabiliecek kapasite ve bilgi birikimi ile çalışmaktayız. Kaliteli işçilik ve zamanında teslişmatla tanınan firmamızla tanışmak istersenizi birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Uzun soluklu bir ticari birliktelik için bize uğramayı ihmal etmeyinizi. Her model bayan tayt imalatı ile size en uygun ve en kaliteli hizmeti sunacağımızı bilmenizi isteriz.

Tags

Adresimiz

Yıldıztepe Mahallesi 480. Sokak
No: 7 İçkapı No: 1
Bağcılar - İstanbul
Tel: 0850 777 9332
Tel: 0533 577 9332
Tel: 0533 397 1406
email: info@toptantisortimalati.com