Hakkımızda

İstanbul'da uygun fiyatlarla tişört üretimi yapan lider firmalardan biriyiz. Tişört imalatı, sweatshirt imalatı ve polar yelek ceket imalatı yapmaktayız. 

Venedik Tekstil, İstanbul Bağcılar'da toptan tişört - sweatshirt, eşofman ve polar dikimi üzerine yapılanmış dikim atölyesidir. Başta İstanbul olmak üzere ülkemizin her şehrinden firmalara talep ettikleri model ve bedenleri modelleme, kesim, dikim ve paketleme ile sonlandırarak teslim eder.

Kurumsal ve bireysel işyeri çalışanlarına, eğitim ve organizasyonlara, turnuvalara, gezilere, seminerlere özel baskılı tişört siparişleri alınır, uygun fiyatlara dikilerek teslim edilir. Venedik Tekstil olarak, tişört imalatı ve sweatshirt imalatında zamanında teslimat özelliği ile tanınmış firmayız. Her model sweatshirt ve tişört diktirmek isteyen bireysel ve kurumsal müşterilere baskılı veya baskısız imalat yapmaktayız.

Ayrıca, bilimsel ve siyasi kongrelere, mitinglere, yaz festivallerine, özel gün kutlamalarına promosyon tişört imalatı yapmaktayız. Siparişlerinizi oversize olarak verebilir zamanında istediğiniz kalitede terslim alabilirsiniz.  Firmamız baskılı, baskısız veya nakış işlemeli olarak ürünleriniz hazırlanıp ambalaj ve kolilenmiş olarak teslim eder.

2024 Tişört Modelleri: Polo yaka tişörtler, baskılı tişörtler, baskılı bisiklet yaka penye tişört, slim fit tişörtler, v yaka tişört, Oversize tişört yaptırmak isteyenlerin tek adresiyiz. Polar, üç iplik, iki iplik şardonlu ve şardonsuz kumaşlardan sweatshirt üretimi, kapşonlu sweatshirt, bisiklet yaka ve fermuarlı sweatshirt imalatı ile hizmetinizdeyiz.

Kumaş ve modelinizi getirin imalatımızda dikelim ,ütüleyelim, paketleyip teslim edelim. Kaliteli t-shirt ve sweatshirt modelleri üretim merkezi olarak yüzlerce referansa sahip kurumsal bir firmayız. 

Toptan Tişört İmalatı

Venedik Tekstil, İstanbul Bağcılar'da on yıldan fazla bir süredir her tip ve renkte t-shirt, sweatshirt üretimi yapmaktadır. Tişört imalat sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olarak, müşteri talepleri doğrultusunda imalat yapmaktadır. 

Firmamıuz kumaş kesimden dikim ve ütü paketine kadar her işlemi kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Atölyemiz bünyesinde kesimhane, modelhane ve dikimhane ve ütü paket birimlerimiz mevcuttur. Baskılı - baskısız veya nakışlı tişört ve sweatshirt imalatı ile ülkemizin şeçkin firmalarına hizmet üretmekyetiz

Farklı renk seçenekleri, logo baskı ve nakış imkanı, kısa kol ve uzun kol seçenekleri, pamuk ve polyester kumaş türleriyle tshirt, sweat üretimi yapmaktayız. Müşteri taleplerine göre polyester yada %100 pamuk penye kumaşlardan tişört imalatında lider firmalardan biriyiz. Üretimini yaptığımız t-shirt modelleri üzerine istenilen logoları dijital baskı, emprime baskı, serigraf baskı, transfer baskı yöntemlerinden biriyle teslimatı yapılmaktadır.

İstediğiniz Adet Sweatshirt İmalatı

İstediğiniz adet oversize sweat imalatı yaparak teslim ediyoruz. Kaliteli baskılı veya baskısız toptan sweatshirt siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Hızlıca bilgi almak için  0533 577 9332 ve 00533 397 1406 telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Venedik tekstil, üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden kalitesini ürünlerine yansıtarak imalat yapmaktadır Yeni nesil trendleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Toptan Bayan Tayt İmalatı

Venedik Tekstil, her modelde bayan tay imalatı ile İstanbul Bağcılar'da imalat yapmaktadır. Firmamız  termal tayt dikimi ile tanınmış kurumsal bir tekstil atölyesidir. Birbirinden güzel Bayan - Çocuk Tayt modelleri diktirmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bayan tayt dikim atölyesi İstanbul arayan firmaların en çok tercih ettiği firma olmaktan mutuluk duyarız. İstediğini model ve bedende tayt siparişlerinizi zamanında teslim edebilen ender firmalardan biriyiz.

Firmamız bayan tayt imalatında müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Her tip ve modelde tayt yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0533 577 9332 - 0533 397 1406 hızlı iletişim hatlarımızı kullanarak fiyat alabilirler.

Firmamızdan hangi hizmetleri satın alabilirsiniz?

Toptan Tişört imalatı , V Yaka T-shirt imalatı, Polo Yaka Tişört imalatı, Bisiklet Yaka Tişört imalatı, Polar İmalatı, Kapşonlu Tshirt imalatı, Sweatshirt imalatı, Bayan tayt imalatı, toptan tayt dikimi, Penye imalatı, Eşofman İmalatı, İş Elbiseleri, tişört imalat, Baskılı tişört imalatı, Promosyon t-shirt imalatı

Tags

Adresimiz

Yıldıztepe Mahallesi 480. Sokak
No: 7 İçkapı No: 1
Bağcılar - İstanbul
Tel: 0850 777 9332
Tel: 0533 577 9332
Tel: 0533 397 1406
email: info@toptantisortimalati.com