Bayan Tayt İmalatı
Bayan Tayt İmalatı

Bayan Tayt İmalatı

Toptan Bayan Tayt İmalatı

Venedik Tekstil, bayan tayt imalatı için yapılanmış kurumsal bir tekstil atölyesidir. Birbirinden güzel Toptan Bayan Tayt modelleri diktirmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.  Bayan tayt dikim atölyesi ayan firmaların en çok tercih ettiği firma olmaktan mutuluk duyarız. İstediğini model ve bedende siparişlerinizi zamanında teslim edebilen ender firmalardan biriyiz.

Toptan T-Shirt İmalatı
Toptan T-Shirt İmalatı

Toptan T-Shirt İmalatı

Venedik Tekstil, yeni moda trendlerini takip ederek tişört ve sweatshirt imalatı yapmaktadır.  Firmamız t-shirt imalatında müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Her tip ve modelde tişört yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0533 577 9332 - 0533 397 1406 hızlı iletişim hatlarımızı kullanabilirler.

Sweatshirt İmalatı
Sweatshirt İmalat Atölyesi

Sweatshirt İmalatı

Her model ve bedende sweatshirt imalatı için bizden fiyat alabilirsiniz. İstanbul'da sweatshirt imalat atölyesi arayanların ilk tercihi olmak için müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Siz kumaş ve modelleri belirliyorsunuz. Siparişinizdeki bütün uygulamaları atölyemizde yapıyoruz. 

Polar Mont İmalatı

Venedik Tekstil polar imalatı ile ülkemizde saygın polar ceket ve mont imalatçıları arasındadır. Antipilink özellikte tüylenmez kumaşlardan bay- bayan ve çocuk polar imalatımız devam etmektedir. Her beden ve modelde polar mont yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0533 577 9332 - 0533 397 1406 hızlı iletişim hatlarımızı kullanabilirler.

Ucuz Tişört

Venedik Tekstil 'de dev indirim kampanyası devam ediyor. Firmamız kendi imalatımız olan kaliteli bay - bayan tişörtleri en uygun fiyatlarla toptan satışa sunmaktadır.

Outlet tişört fiyatlarından edinmek isteyen müşterilerimizin firmamızın hızlı iletiş hattından bize ulaşmalarını rica ederiz. Sınırlı sayıda en uygun fiyatlarla oversize tişörtlerden toptan satışla fırsat ürünlerden yerini almaktadır.

Adresimiz

Yıldıztepe Mahallesi 480. Sokak
No: 7 İçkapı No: 1
Bağcılar - İstanbul
Tel: 0850 777 9332
Tel: 0533 577 9332
Tel: 0533 397 1406
email: info@toptantisortimalati.com